Кубок Перемоги з футболу 2014 року

24 травня на стадіоні « Західний» відбувся фінал Кубка Перемоги з футболу.

На поле вийшли команди «Азовсталь » і « Портовик ». Гра пройшла за територіальної та ігрової переваги « портовиків ». Якщо в першому таймі гострих моментів глядачі не побачили , а команди пішли на перерву за рахунку 0:0 , то в другій половині гри , з перших хвилин команда «Портовик» нав\’язала супернику атакуючий футбол , створила кілька гольових моментів. Потім були два голи , які й вирішили результат фіналу : ударом головою Михайло Денисов , а потім і Віталій Андрухов замкнули навісні передачі . Кращими гравцями були визнані Геннадій Котков «Азовсталь» та Іван Папазов «Портовик» . Нагороди переможцю та перехідний Кубок Перемоги вручили тренери ФК « Іллічівець» , ветерани маріупольського футболу Юрій Керман і Едуард Хавров.

Источник: noc-donetsk.org